Spolupráce s Mihi


Zaujala Vás nabídka produktů Mihi? Nebo jste už dokonce některý výrobek vyzkoušeli? Povězte o Mihi dalším zákazníkům a vydělávejte jednoduše z domova.

Ukažte katalog svým známým, vyberte od nich objednávky a prodávejte se ziskem. Po registraci nakupujete na e-shopu mihi.care se slevou až 30% z katalogových cen.

Přímý prodej není nic pro Vás? Potom můžete výrobky pouze propagovat a doporučovat online a registrovat nové zákazníky díky svému speciálnímu registračnímu linku.

Po registraci se můžete přidat do velké skupiny na Facebooku plné recenzí a zkušeností, která Vám usnadní poznání výrobků.
Podrobnosti Vám zašlu e-mailem po registraci.

Pokud chcete začít, zaregistrujte se zdarma a bez závazků do mého týmu. Těším se na spolupráci 🩷

U MIHI MÁME 3 ÚROVNĚ SLEV

Sleva 20% při objednávce do 1750 Kč v katalogových cenách

Sleva 25% při objednávce od 1750 Kč v katalogových cenách

Sleva 30% při objednávce od 3625 Kč v katalogových cenách

Na první objednávku nad 1000 Kč získáte okamžitou slevu 30%!

Dárky pro nové zákazníky

Pokud si objednáte do 24 hodin od registrace, dostanete k objednávce 3 TESTERY VŮNÍ ZDARMA.

A pokud bude Vaše první objednávka nad 1.000 Kč v katalogových cenách, získáte navíc peněžní odměnu 105 Kč na Vaše další nákupy! V dalších dvou kampaních můžete získat odměnu 200 a 300 Kč. Celkem 605 Kč!

Katalogy Mihi


Katalog Mihi platí vždy 2 kampaně, tedy 1 katalog = 6 týdnů.

Prohlédněte si aktuální katalog online.

Nabídka produktů Mihi

Nabídka Mihi je opravdu pestrá a stále přibývají úžasné novinky. Máme TOP účinné produkty, které se skvěle prodávají. Dekorativní kosmetika, pleťová kosmetika, dětská kosmetika, šampony, sprchové gely, vůně EDP, doplňky stravy, čistící prostředky a mnoho dalšího. Podívejte se na výběr produktů ve fotogalerii.